Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Makowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
Usługi Minikoparką Laweta Roboty ziemne Wykopy Przydomowe oczyszczalnie ścieków Przyłącza wodne
Firma rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Początkowo zajmowaliśmy się instalacjami centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjnymi. W 2006 roku poszerzyliśmy swój zakres robót o prace ziemne i różnego rodzaju usługi z tym związane. Od roku 2008 zaczęliśmy również montować przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz bezodpływowe zbiorniki na ścieki ( szamba) . Początkowo kupowaliśmy zbiorniki z różnych producentów z Radomia. Od roku 2010 jesteśmy producentem własnych zbiorników. Obecnie zajmujemy się nie tylko produkcją zbiorników , ale również: Z roku na rok nasza firma rozwija się  i poszerza zakres swoich usług. Nasi zleceniodawcy są zadowoleni z wykonywanych przez naszą firmę usług i często ponownie do nas wracają. Od konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim  to , że nasze prace  wykonujemy kompleksowo od początku do końca. Przy każdym zleceniu , podczas wykonywania robót obecny jest jeden z właścicieli , co gwarantuje fachowy nadzór i jakość wykonywanych prac. Działamy głównie w województwach: mazowieckim, podlaskim oraz warmińsko-mazurskim
Inter-Bor to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji betonu towarowego, kruszyw oraz budowy dróg. Posiadamy własną bazę surowcową w postaci żwirowni oraz nowoczesne zaplecze sprzętowe i transportowe aby móc sprostać każdemu zadaniu.
Nasza firma dąży do stworzenia najlepszej w branży oferty materiałów budowlanych dlatego nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności zakładowej kontroli produkcji oraz są pod stałą kontrolą badań laboratoryjnych.
W ofercie firmy Inter-Bor znajduje się :
-Produkcja betonu towarowego wszystkich klas
-Produkcja podsypów cementowo-piaskowych
-Produkcja kruszyw naturalnych, łamanych i sortowanych (płukanych i przesiewanych)
-Produkcja bloczków fundamentowych 38x24x12
-Produkcja elementów betonowych
-Produkcja tarcicy
-Usługi sprzętem budowlanym (koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, wozidła, kruszarka, spycharka, równiarka, walce drogowe, itp.)
-Usługi transportowe (wywrotki, naczepy, betonomieszarki, pompy do betonu, samochody samozaładowcze HDS)
-Budowa dróg
-Roboty ziemne, drogowe, budowlane
-Roboty nietypowe na indywidualne zamówienie klienta
-Posiadamy pompy do betonu długości 21m, 28m, 36m oraz taśmociągi długości od 12 do 17m.
Oferujemy usługi kruszarką szczękową z możliwością załadunku, wydajność około 120t/h w zależności od frakcji. Oferujemy również kompleksowe rozbiórki, prace ziemne, budowlane z uprzątnięciem terenu (recykling odpadów). Posiadamy specjalistyczny sprzęt budowlany, który umożliwa wykonanie szereg prac ogólnobudowlanych. Nasz sprzęt jest stale serwisowany i zadbany. Doświadczenie jak i sprzęt przekładają się na jakość naszych usług.
Również oferujemy usługi transportowe:”
Wywrotki duże 27-30ton
Transport maszyn rolniczych i budowlanych przyczepami niskopodwoziowymi